Denně nové zboží

Ve všech prodejnách doplňujeme zboží každý den. Denně najdete na každé prodejně něco nového. Někdy je to pár kousků, jindy celá stovka. Když se zeptáte prodavaček, rádi Vám ukáží, co právě dnes přišlo. Pokud se nestydíte, tak můžete prodavačku požádat, aby Vám nějaký nový kousek ve Vaší velikosti dala „na stranu“ a druhý den můžete jít „na jisto“.

Značkové oblečení

Už nám pod rukama proběhly snad všechny značky světa. Tričko ve kterém hrál golf Tiger Woods, indické ručně šité svatební šaty, obečení olympijských výprav, triko Givenchy se srnečkem Bambim, kožíšek od Versaceho, kabelka od Jimmy Choo nebo Lojzy Vitouně. Neříkáme, že takové věci máme skladem stále, ale Tommy Hilfiger, Nike, Guess, Addidas, Desigual a pod. jsou v prodeji často. Takové značkové zboží jako nové nebo outletové u nás koupíte i za polovinu ceny, takže neutrácejte zbytečně v nákupním středisku, ale přijďte k nám svým nákupem podpořit zaměstnávání lidí s handicapem. Naše obchody zásobujeme denně novým zbožím, takže neváhejte a pojďtě nás otestovat!

Všechno rovnou na sebe

Kromě toho, že pro vás vybíráme pouze tu nejlepší kvalitu, zboží napřed vypereme, usušíme, poté ho pečlivě zkontrolujeme, opravíme případné vady a nakonec ho pečlivě vyžehlíme. Teprve potom ho pověsíme na ramínka a zařadíme do obchodu. Zboží je tady v takovém stavu, že ho klidně rovnou s ramínka můžete vzít na sebe a nemusíte se bát, že by jste nevypadali dobře. Pokud chcete staré zboží vyhodit, můžete ho rovnou nechat u nás a my ho předáme do charity.

Vysoká kvalita

Nakupujeme pro Vás ten nejkvalitnější secondhand, který se dá na trhu sehnat. Říká se mu „krém“. Je to zároveň také ten nejdražší, ale co bychom pro Vaší spokojenost neudělali.

My ho vypereme, usušíme, pečlivě zkotrolujeme, případnou vadičku opravíme. Pěkně zboží vyžehlíme a můžete začít nakupovat.

Někdy najdeme i takovou vadu, díky které už zboží neodpovídá naší kvalitativní normě. Stává se. Takový kus potom putuje do Městského charitativního šatníku.

Snažíme se nic nevyhodit. Pokud je vada neopravitekná, zboží rozebereme ho na náhradní díly a látku na hadry užijí v našem sesterském programu Ekozahrada Raková.

Nízké ceny

Žádná cena není tak nízká, aby nemohla být ještě nižší!

Nejsme pro všechny, ale pokud chcete zboží srovnatelné s tím, které je ve značkových obchodech a chcete za něj dát jen třetinu nebo polovinu ceny, tak jsme obchod právě pro vás.

Máme to nej, co je na trhu a přidáváme k tomu spoustu práce. Poskytujeme ty nejlepší služby a to něco stojí. Je nám to líto, ale žádný poklad za 20 korun u nás neulovíte.

Pokud je to poklad, bude mít svou cenu. Co bychom měli prodávat za 20 korun, dáme raději bezdomovcům. Moudré knihy píší, že cena je správná, pokud na ní 20% lidí nadává a to tedy znamená, že naše ceny jsou správné.

Reklamace s radostí

Svět není dokonalý a stane se, že se musí něco reklamovat. Ve všech prodejnách SECONDHELP dostane za vrácené zboží peníze ihned zpět a dárek pro radost na omluvu. Žádné vypisování reklamačního listu. Nemusíte dát zboží z ruky bez náhrady a čekat 30 dní, až se kdesi nějaký chytrolín vyjádří a po dobrém obědě Vám reklamaci zamítne... (Např., že boty se rozpadly, protože jste v nich chodila a je to tedy jasně Vaše chyba.)

Jestli se zip rozbil protože je to vada z výroby nebo jste ho nasadili do motorové pily místo řetězu a pokácely s ním sousedův strom, který vám léta bránil ve výhledu z okna je nám jedno. Vy máte nárok na kvalitní produkt.

Zboží můžete vrátit na jakékoli prodejně v rámci řetězce SECONDHELP, bez ohledu na to, kde jste jej koupili.